"ELAR-SK" Spółka z o.o.

Firma ELAR-SK powstała w 1994 r. w wyniku połączenia czterech prywatnych firm, sojuszu koleżeńskiego ich właścicieli (SK) oraz przemyślanej strategii rozwojowej. Połączone wówczas  potencjały i doświadczenie - to dziś  prężnie działająca na rynku firma, specjalizującą się w kompleksowej realizacji instalacji elektroenergetycznych i teletechnicznych. Dzisiaj można stwierdzić ze stu procentową pewnością, że wieloletnie doświadczenia zaowocowały. Jesteśmy liczącą się na rynku budowlanym firmą, która zrealizowała wiele znaczących zadań inwestycyjnych.

Naszymi wizytówkami są wykonane w tym okresie prace, w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji elektro-energetycznych, m.in. w takich obiektach jak: Galeria Mokotów faza II i III, Centrum Biurowo - Handlowe PROMENADA w Warszawie; Galeria KAZIMIERZ w Krakowie; budynki biurowe GTC: Platinium Business Park, Neptun, Orion, Syriusz, Taurus w Warszawie; supermarkety E. Leclerc i Leroy-Merlin; obiekty przemysłowe: Coca Cola Poland w Radzyminie i Środzie Śląskiej, Huta Luccini, Wytwórnia DVD w Józefosławie; salon BMW w Warszawie; budynki użyteczności publicznej: obiekty dydaktyczne Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW), Akademia im. Leona Koźmińskiego; Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski w Warszawie.

ELAR-SK Sp. z o.o. jest obecnie jedną z wiodących firm na rynku warszawskim, cieszącą się zaufaniem inwestorów, generalnych wykonawców robót budowlanych, producentów i dostawców. Listy referencyjne naszych Klientów potwierdzają, że nasze realizacje cechuje  profesjonalizm, poparty wieloletnim doświadczeniem.
Spółka ELAR-SK stale współpracuje z wiodącymi na rynku firmami budowlanymi, ciesząc się opinią zaufanego partnera. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić kompletne wykonawstwo zarówno instalacji elektroenergetycznych jak i teletechnicznych (systemy alarmowe przeciw-włamaniowe i przeciwpożarowe, kontrola dostępu, telewizja dozorowa, instalacje telekomunikacyjne, automatyka i monitoring, itd.).
Firma ELAR-SK była w latach 1998 - 2005 oficjalnym sponsorem Klubu Koszykówki POLONIA WARSZAWA.
Przedsiębiorstwo ELAR-SK Sp. z o.o. wprowadziło i stosuje system zarządzania jakością w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych. Zgodnie z procedurą auditowania i certyfikacji TÜV CERT, firma ELAR-SK otrzymała stosowne Certyfikaty potwierdzające wprowadzenie Systemu Zarządzania Jakością według norm: DIN EN ISO 9001:2000 - w roku 2005, oraz DIN EN ISO 9001:2008 - w roku 2009.